Dziecięca Liga Grapplingowa – Young Grapplers – 02.12.2017r. Lipno

Dziecięca Liga Grapplingowa – Young Grapplers – 02.12.2017r. Lipno

Debiut Małych Panter, 12 klubów z całej Polski, 108 zawodników i zawodniczek. Oprócz całej gamy medali: 6 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe – trzecie miejsce drużynowo dla ASW Black Panther.
Daria Brzozowska – złoto
Aleksandra Składanek – srebro
Jakub Frasz – złoto
Mateusz Kozik – złoto 
Karim Bennour – złoto
Bartłomiej Kosiol – złoto
Antoni Prętki – złoto
Mateusz Melech – brąz
Bruno Laskowski – brąz
Radosław Pietrzak – brąz
Tymoteusz Oślicki – srebro
Mieszko Żarnowski – srebro
Stanisław Knopik – brąz
Piękny turniej na koniec roku, dziękuję całej ekipie, trenerom Robertowi i Tomkowi oraz Kubie.
Natural Born Panther For Life

Gala Sportów Walki ” Poznański Czerwiec ’56” – 24 Czerwca Poznań

Mataleo przeszkodziło Dawidowi Dawid Potoczny w poprawianiu rekordu w zawodowym MMA. Można obwiniać zbyt krótki czas na przygotowanie i podjęcie walki z marszu, sporą nadwagę przeciwnika lub niekorzystną koniugacje planet – tylko po co.
Trenując MMA przerabia się dziesiątki a nawet setki technik. Zdarza się, że zaskoczy nas stopierwsza. Ważne jak szybko się pozbieramy i o ile silniejsi staniemy do kolejnej walki. Robimy swoje pomimo wszystko i wbrew wszystkim.
Natural Born Panther For Life.

We Lowe MMA Oberhausen 13.05.2017r. – ALMMA Puchar Polski Sochaczew 14.05.2017r.

Bilans pracowitego weekendu to wiele krwawych walk, mnóstwo zdrowia i włożonego serca w sport który jest czymś więcej niż hobby dla wszystkich zawodników ASW Black Panther.
W sobotę 13 maja w Oberhausen w Niemczech swoją debiutancką walkę w zawodowym MMA stoczył Krystian, niestety trud włożony w przygotowanie był nie wystarczający aby odnieść sukces. Krystian Cal jest prawdziwym wojownikiem, zaleczy rany i wróci do oktagonu silniejszym.
W niedzielę 14 maja w Sochaczewie odbył się Puchar Polski w MMA w którym udział wzięło czterech zawodników. Każdy z nich odniósł zwycięstwa nad swoimi oponentami a dwójka stanęła na podium. Zdobyli oni brązowe medale – Dorian Tyborowski w MMA w kat.66 kg, oraz Dawid Potoczny w Bjj No Gi w kat. 84 kg.

– Natural Born Panther For Life –

Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy w Zapasach 26 marzec 2017r.

Podczas Otwartych Mistrzostw Miasta Bydgoszczy w Zapasach, młodzi zawodnicy naszego klubu dzielnie reprezentowali barwy ASW Black Panther. Pięciu zawodników stanęło na podium zdobywając kolejno: Antoni Prętki – złoto, Mateusz Melech – srebro oraz Nadia Rudna, Mateusz Kozik i Mieszko Żarnowski brąz. Młodzicy Daria Brzozowska i Kuba Frasz którzy pierwszy raz zmierzyli się ze starszymi i bardziej doświadczonymi od siebie zawodnikami odnieśli swoje pierwsze sukcesy w tej grupie wygrywając po jednej walce.